Rázová terapie rehabilitačním přístojem Theragun G3PRO

Theragun G3PRO představuje nejnovější model v oblasti léčby rázové terapie umožňující lepší regeneraci a rychlejší úlevu od bolesti.
Vynálezce pan Dr. Jason S. Wersland, D.C. je chiropraktik a bývalý atlet. Úraz, který utrpěl, způsoboval intenzivní stálou bolest znemožňující běžný pohyb. Právě v tuto chvíli si uvědomil mimořádnou potřebu efektivního přenosného léčebného přístroje pro různé pacienty.

Jako atlet věděl, že by bylo i přínosné zapojit přímo sportovce do regenerace jejich svalstva po tréninku. Jako chiropraktik chtěl maximálně účinný přístroj s jednoduchým používáním. Zároveň se snažil dívat na "věc" i z ekonomického pohledu.Vyrobil produkt jednoduchý, efektivní a dostupný všem sportovcům a rehabilitujícím pacientům. Jedinečný kalibrovaný kmitočet, amplituda a točivý moment dělají z TheraGunu krále mezi přístroji na rázovou terapii. TheraGun prokazatelně odstraňuje bolest svalů plných kyseliny mléčné, svaly aktivuje a pomáhá k dosažení většího rozsahu kloubů.

TheraGun G3PRO pomáhá k rychlejšímu zotavení po tréninku a tím k lepším výkonům během závodů či zápasů. Prokazatelné pozitivní výsledky potvrzují profesionální sportovci na celém světě.

Objednejte se zde
POUZE PO ODESLÁNÍ FORMULÁŘE NÍŽE

Vstupní dotazník